Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4068
Stary 06.05.2024, 01:52
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ale to liczymy na "logikę 1 ligii". Choć patrząc na obecną kolejkę w e-klapie to żadnej logiki tu nie widzę.
Miejmy tylko nadzieje, że za niecałe 24 godziny będzie dla nas nadal interesujące ile punktów zdobędzie Arka
Żeby była jasność - ja mam przeczucie że Arka z Sosnowcem przegra, a nie że my z tego skorzystamy Kłania się mecz z Sosnowcem z poprzedniego sezonu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując