pepe72 napisał(a):

Ale to liczymy na "logikę 1 ligii". Choć patrząc na obecną kolejkę w e-klapie to żadnej logiki tu nie widzę.
Miejmy tylko nadzieje, że za niecałe 24 godziny będzie dla nas nadal interesujące ile punktów zdobędzie Arka
|
Żeby była jasność - ja mam przeczucie że Arka z Sosnowcem przegra, a nie że my z tego skorzystamy

Kłania się mecz z Sosnowcem z poprzedniego sezonu.