Grisza1 napisał(a):

Stadion Narodowy zatrząsł się w posadach niczym rażony jakimś boskim piorunem, komentator Radia Kraków odfrunął, a na sektorze Pogoni zapanowała przejmująca cisza. A później była zabawa, i dużo się działo, i znowu nocy było mało! �� Na Futbol-Małopolska mamy dla Was najlepsze filmiki z wielkiego triumfu Wisły Kraków zebrane w jednym miejscu Przeżyjmy to jeszcze raz!
https://futmal.pl/news/pogon-pogon-p...pucharu-polski
|
Mysmy tam wszyscy fruwali a nasze dusze ekstazy (czy jak to sie orgazm nazywa) dostaly
Kibicuje Wisle jakies trzydziesci pare latek (jako kilkulatka ojciec zabral mnie na R22........pamietam do dzis ten ksiezycowy krajobraz, rozkopanych trybun

.........i szczerze nigdy tyle radosci co w stolycy ostatnio nie doznalem.