Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 05.05.2024, 23:07
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Stadion Narodowy zatrząsł się w posadach niczym rażony jakimś boskim piorunem, komentator Radia Kraków odfrunął, a na sektorze Pogoni zapanowała przejmująca cisza. A później była zabawa, i dużo się działo, i znowu nocy było mało! �� Na Futbol-Małopolska mamy dla Was najlepsze filmiki z wielkiego triumfu Wisły Kraków zebrane w jednym miejscu Przeżyjmy to jeszcze raz!
https://futmal.pl/news/pogon-pogon-p...pucharu-polski
Mysmy tam wszyscy fruwali a nasze dusze ekstazy (czy jak to sie orgazm nazywa) dostaly


Kibicuje Wisle jakies trzydziesci pare latek (jako kilkulatka ojciec zabral mnie na R22........pamietam do dzis ten ksiezycowy krajobraz, rozkopanych trybun.........i szczerze nigdy tyle radosci co w stolycy ostatnio nie doznalem.
Odpowiedz cytując