pepe72 napisał(a):

Przecież większości kontrakty już się przedłużyły. W każdym razie z tych zawodników, którzy coś znaczą w Wiśle.
Poniżej tylko ci co grali mniej więcej regularnie
Bramkarze
Raton - cze 2025
Cziczkan - cze 2024
Broda - cze 2024
Broda i tak nie ma gdzie uciec, a Cziczkana trzeba przedłużyć
Obrońcy
Colley - cze 2025
Uryga - cze 2026
Eneko - cze 2024
Łasicki - cze 2024
Krzyżanowski - cze 2025
Junca - cze 2024
Jaroch - cze 2024
Szot - cze 2025
Pomocnicy
Duda- cze 2025
Carbo - cze 2025
Sapała - cze 2025
Basha - cze 2024
Gogół - cze 2025
Kutwa - cze 2026
Goku - cze 2025
Olejarka - cze 2026
Napad
Bregu - cze 2024
Alfaro - cze 2025
Villar - cze 2024
Baena - cze 2025
Rodado - cze 2025
Sobczak - cze 2024
Żyro - cze 2024
W 15 przypadkach kontrakty obowiązują co najmniej jeszcze jeden sezon.
|
Szansa na pożegnanie trzech szklanek - Junca, Basha i Żyro - mam nadzieję, że ai nie powie, że mają zostać.
Jaroch, Sobczak, Cziczkan jeśli potwierdzi pokazany potencjał i może Villar chciałbym żeby zostali, a pozostali kończący kontrakty - dziękujemy i powodzenia gdzie indziej.