pepe72 napisał(a):

Powiedz mi jakim trzeba być zadufanym w sobie b*** by pi...sać takie rzeczy?
Nic nie wiesz o mnie, a zakładasz, że "nie wiem o oprogramowaniu".
|
Od razu takie wyzwiska? Coś nadepnąłem? Bez emocji. Znać Ciebie nie znam, ale widzę co wypisujesz i wyciągam wnioski. Jeśli coś kumasz to robisz tu bardzo złą robotę racjonalizując halucynacje płynące z biur przy Reymonta. Przekonasz się już wkrótce, chyba, że rzeczywiście planujesz czekać kilka okienek bo tak wygodniej.
Żeby nie przeciągać dyskusji o teorii oprogramowania

dodam, że pomiędzy procedurkami w PHP czy JS ewentualnie funcjami VB w excellu a prawdziwym oprogramowaniem (w tym poważnymi modelami AI) jest istotna różnica. To drugie mnóstwo kosztuje i ostatnio jest robione praktycznie wyłącznie za oceanem i w Chinach.