pepe72 napisał(a):

Czyli 2 czerwca dowiadujemy się w jakiej gramy lidze. Oby w Ekstraklasie. Sprawa trenera wtedy jest jasna, ale chyba 2/3 kadry kończą się kontrakty. Żeby to uzupełnić przed zgrupowaniem będą 2 tygodnie, a Kiko mówi, że dopiero wtedy będzie podejmował decyzję czy zostać. Ale będzie jazda.
Dobrze, że sztuczna inteligencja jest z nami.