Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 05.05.2024, 19:52
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy mecz jest 11 lipca.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...0&postcount=37
Baraże kończą się 2 czerwca.
2 tygodnie urlopu - 2 tygodnie obozu przygotowawczego - tydzień na wszelki wypadek.
Czyli 2 czerwca dowiadujemy się w jakiej gramy lidze. Oby w Ekstraklasie. Sprawa trenera wtedy jest jasna, ale chyba 2/3 kadry kończą się kontrakty. Żeby to uzupełnić przed zgrupowaniem będą 2 tygodnie, a Kiko mówi, że dopiero wtedy będzie podejmował decyzję czy zostać. Ale będzie jazda.

Dobrze, że sztuczna inteligencja jest z nami.
Odpowiedz cytując