doktor granat napisał(a):

|
Czekam na komentarz kolegi Markusa.
|
Spokojnie. Na pewno coś wymyśli. Taki mózg musi znać rozsądne wytłumaczenie.
Choć ta racjonalizacja Wilczka, że przydał się trenerowi do budowy autorytetu też niczego sobie. W sumie te 20-30 tysięcy euro za taki handicap dla trenera to oczywisty sukces i kolejny zwycięski gambit naszego klubu. A poza tym na biednego przecież nie trafiło.
