Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1392
Stary 05.05.2024, 17:34
Oszołomy otrząsnęły się z szoku i znowu kąsają. Widać jak bardzo boli sukces Rude niektórych "kibiców" Wisły.

Wracamy do cyrku p.t. "trener pozorant, asystent mistrz" z czasów duetu Stolarczyk - Sobolewski.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2024 o godz. 17:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując