Watts napisał(a):

|
fajnie tam się kłócić o typa co zagra w sezonie 34 minuty, a potem spakuje manele i zostaną po nim tylko filipiki Marcinka o tym jaki to super grajcar niskim kosztem do nas zawitał? minął już prawie miesiąc, a nasz kumpel nawet ani razu nie załapał się do kadry meczowej
|
Mateusz Miga napisał(a):
|
Albert Rude: Billel Omrani złamał jedną z reguł panujących w naszej szatni. Nie wydaje mi się, by jeszcze zagrał w @WislaKrakowSA.
|
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...48264371892272
no cóż, pomyliłem się o zawrotne 9 minut, bo licznik naszego sympatycznego kolegi zatrzyma się na 25 minutach