Drozd napisał(a):

A skąd on może wiedzieć jaka jest rola Mariusza Jopa w sztabie? Możesz wyjaśnić o czym niby świadczy taki głos w dyskusji? Kogo niby podsumowuje? 
Teraz pojawi się kabaretowa narracja, że puchar to zasługa Jopa, a liga to wina Rude. Jakoś trzeba umniejszyć sukces Królewskiego który na Rude postawił.
|
Ale nikt nie tworzy żadnej narracji kolego. Może poza Tobą.
Ja tylko wrzuciłem wypowiedź najlepszego trenera najlepszej drużyny tej ligi, który powiedział, iż ucieszył się że Albert zastąpił Mariusza bo w przeciwnym przypadku miałby trudniejszego konkurenta.
Chłop raczej wie co mówi. Wnioski każdy wyciąga sobie sam. Tabela I ligi póki co pokazuje, że trener mówiący te słowa odjechał Albertowi o 9 punktów w 11 meczach.
Ja to akurat nie mam zdania w tej dyskusji bo o ile Albert jest jaki jest to trudno go porównać do Jopa który praktycznie nie miał okazji się dłużej pokazać.
A linka wrzuciłem bo pamiętam jak iberofile rzuciły się tu na kogoś kto śmiał zasugerować, że Jop ważny jest czy coś w tym stylu.