Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.05.2024, 13:45
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Zostałem wywołany do głosu w kilku postach, więc dwa słowa ode mnie. 1. Jestem jedyną osobą, która obecnie jest aktywna i świeci się na czerwono, czyli ma uprawnienia moderatora. 2. Przydałyby się inne osoby, które byłyby modami, ale żeby zostać modem, trzeba mieć uprawnienia od admina. A admina nie ma, jedna osoba chciała pomóc, ale nie mogła odnaleźć swoich dostępów do konta adminowego. 3. Żyjemy w świecie, gdzie każdy ma swoje racje i wydaje mu się, że są święte, a każde inne zdanie to obrażanie. Wszyscy na tym forum są dorośli. Sorki, ale nie mam czasu i nie na tym polega rola moda, żeby dorosłych ludzi uczyć kultury i wzajemnej rozmowy. Tak jak polityków kultury nie nauczysz, jeśli sami się nie zdecydują na kulturalną debatę, tak samo i u nas na forum. 4. W miarę możliwości czasowych moderuję treści, jeśli zawierają treści wulgarne czy pornograficzne - patrz: kolejne odsłony konta remike. 5. Jeśli ktoś ma pomysł, jak od strony technicznej wskrzesić forum, dopuszczać nowych użytkowników, zapraszam do rozmowy na PW z konstruktywnymi propozycjami.
Z całym szacunkiem i bez obrazy, ale funkcja moderatora raczej do czegos zobowiązuje

Nie chodzi o to by uczyć ludzi kultury, ale jeśli pewni użytkownicy (wiedzą którzy), notorycznie nazywają innych kretynami, idiotami, debilami, oszustami (tak, nawet zdarzyla sie ta inwektywa w stosunku do Królewskiego), to chyba powinny być jakieś ostrzeżenia?

Można się spierać, nawet z przekąsem, ale używanie takich epitetów to już chyba zalicza się do zwykłego chamstwa.
Rozumiem, że to forum to nie kółko różańcowe, ale jednak minimum przyzwoitości powinno być.

Sam bym się z chęcią skontaktował z adminem.
Odpowiedz cytując