|
Zostałem wywołany do głosu w kilku postach, więc dwa słowa ode mnie. 1. Jestem jedyną osobą, która obecnie jest aktywna i świeci się na czerwono, czyli ma uprawnienia moderatora. 2. Przydałyby się inne osoby, które byłyby modami, ale żeby zostać modem, trzeba mieć uprawnienia od admina. A admina nie ma, jedna osoba chciała pomóc, ale nie mogła odnaleźć swoich dostępów do konta adminowego. 3. Żyjemy w świecie, gdzie każdy ma swoje racje i wydaje mu się, że są święte, a każde inne zdanie to obrażanie. Wszyscy na tym forum są dorośli. Sorki, ale nie mam czasu i nie na tym polega rola moda, żeby dorosłych ludzi uczyć kultury i wzajemnej rozmowy. Tak jak polityków kultury nie nauczysz, jeśli sami się nie zdecydują na kulturalną debatę, tak samo i u nas na forum. 4. W miarę możliwości czasowych moderuję treści, jeśli zawierają treści wulgarne czy pornograficzne - patrz: kolejne odsłony konta remike. 5. Jeśli ktoś ma pomysł, jak od strony technicznej wskrzesić forum, dopuszczać nowych użytkowników, zapraszam do rozmowy na PW z konstruktywnymi propozycjami.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 05.05.2024 o godz. 11:55.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|