KOALIK napisał(a):

|
To mnie tu od miesięcy za pisanie trudnej prawdy mnóstwo osób atakuje, obraża - bez reakcji.
|
Tego nie da się nie skomentować, bo to joke roku.
Jakiej "trudnej prawdy?"
Takiej, że PiS wraz z Putinem wypuszcza rzekomo do atmosfery trujące gazy w Krakowie?
Albo takiej, że pis-owcy niby będą detonować na stadionie przy Reymonta bombę?
A może takiej, że Solidarność zakładał w rzeczywistości kryjący pedofilów i będący pedofilem duchowny? I był to spisek Watykanu?
Że Kiszczak, Jaruzelski, Urban, Dzierżyński i cała ta komunistyczna szajka to rzekomo wielcy bohaterowie, patrioci albo ludzie honoru?
Że Hiszpanie pracujący dzisiaj w Wiśle to jacyś "alfonsi czy sutenerzy z hiszpańskich pastwisk"?
Że obcokrajowcy i Wojtyła to niby największe zło, z którym trzeba walczyć?
Że Mistrzostwo Polski w 2011 roku i wspaniała gra Wisły w Lidze Europejskiej były nic nie warte?
Albo to najnowsze, że kibice Wisły nie jadą do Warszawy na mecz pucharowy dopingować zawodników, tylko wszczynać wojnę domową i obalać rząd Tuska?

Nawiasem mówiąc, ile jeszcze ten zamach stanu ma potrwać, bo już w większości wrócili z tej Warszawy?

Podzielisz się jakimś świeżym newsem na ten temat?

To są te "trudne prawdy" Koaliczka, które z uciechą czyta i powiela choćby taki Jagulik, potem dziwiąc się czy obużając, że normalni ludzie mówią im, by zastanowili się nad sobą.