Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.05.2024, 08:54
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
To mnie tu od miesięcy za pisanie trudnej prawdy mnóstwo osób atakuje, obraża - bez reakcji.
Tego nie da się nie skomentować, bo to joke roku.

Jakiej "trudnej prawdy?"

Takiej, że PiS wraz z Putinem wypuszcza rzekomo do atmosfery trujące gazy w Krakowie?

Albo takiej, że pis-owcy niby będą detonować na stadionie przy Reymonta bombę?

A może takiej, że Solidarność zakładał w rzeczywistości kryjący pedofilów i będący pedofilem duchowny? I był to spisek Watykanu?

Że Kiszczak, Jaruzelski, Urban, Dzierżyński i cała ta komunistyczna szajka to rzekomo wielcy bohaterowie, patrioci albo ludzie honoru?

Że Hiszpanie pracujący dzisiaj w Wiśle to jacyś "alfonsi czy sutenerzy z hiszpańskich pastwisk"?

Że obcokrajowcy i Wojtyła to niby największe zło, z którym trzeba walczyć?

Że Mistrzostwo Polski w 2011 roku i wspaniała gra Wisły w Lidze Europejskiej były nic nie warte?

Albo to najnowsze, że kibice Wisły nie jadą do Warszawy na mecz pucharowy dopingować zawodników, tylko wszczynać wojnę domową i obalać rząd Tuska? Nawiasem mówiąc, ile jeszcze ten zamach stanu ma potrwać, bo już w większości wrócili z tej Warszawy? Podzielisz się jakimś świeżym newsem na ten temat?

To są te "trudne prawdy" Koaliczka, które z uciechą czyta i powiela choćby taki Jagulik, potem dziwiąc się czy obużając, że normalni ludzie mówią im, by zastanowili się nad sobą.
Ostatnio edytowane przez Markus : 05.05.2024 o godz. 09:17.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując