|
Sosnowiec najtrudniejszy
Na lechii duza frekwencja = kop dla pilkarzy
Mecz z gks zderzenie ze sciana dla gksu ktory w koncu napotka pilkarzy ktorzy nakrywaja ich czapką pod kazdym wzgledem + zesranie sie pilkarzy z katowic (to bedzie mecz o 3 miejsce)
Mecz z brukbetem mam nadzieje ze sloniki nam puszcza z racji tego ze chuja graja xD xD xD
Gramy baraze u siebie i jestem spokojny o motywacje po PP
|