Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.05.2024, 20:37
Miałem 3 dni przerwy od forum i treść pierwszego posta utwierdziła mnie w przekonaniu że to była dobra decyzja. Zapewne zamiast celebracji, świętowania i zwyczajnej kibicowskiej radości przetoczyło się przez forum to w wytykanie kto miał rację albo kto komu życzy porażki, kto jest nieomylny a kto jest wszechwiedzący.

W sumie to były jedne z najlepszych kibicowsko dni w moim życiu. Jak wynika z pierwszego postu to nie dla każdego. Szkoda.
Odpowiedz cytując