Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.05.2024, 09:21
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
1. Wejdź na Twittera, jaki to ściek, dlaczego tu choć w mniejszej skali miałoby być inaczej?
2. Poziom drużyny spadł, poziom forum podobnie. Korelacja?
3. Jestem za zawieszaniem userow, którzy obrażają innych.
4. Nie miałbym nawet nic przeciwko zawieszeniu forum do 4.06 albo do zakończenia sezonu (oby nie skończył się wcześniej niż 4.06). Tzn. zakładam, że nie będziemy w top 2, więc 4.06 albo wcześniejsza klapa.
5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy?
Pkt 3 jak najbardziej jestem za.
Odpowiedz cytując