Temat
:
Co tu sie odpiernicza?
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
17
03.05.2024, 22:08
tomytom
napisał(a):
W sumie fajnie by było zebrać opinie takich bezstronnych (nie zaangażowanych bezpośrednio w głupawe kłótnie) userów o tych aktywniejszych. Niektórzy pewnie byliby mocno zdziwieni jak są odbierani
Może ktoś ma pomysł na coś takiego?
Udziela się mała liczba użytkowników: MOIM zdaniem wielu odpuszcza swoje komentarze bo nie chce brać jakiegokolwiek udziału w takim syfie.
Zakładam, że wszyscy zaglądający tutaj są w wieku 30+ (młodsi to nawet nie wiedzą co to za wynalazek "forum dyskusyjne"), więc powinni już dawno wyrosnąć z etapu piaskownicy a tu niespodzianka
APELUJĘ:
- brak wycieczek osobistych
- 0% polityki w tematach piłkarskich
- nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników
O resztę IMHO można się kulturalnie spokojnie kłócić.
Zapomniałeś o braku homoseksualnych gifów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy