Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.05.2024, 22:06
W sumie fajnie by było zebrać opinie takich bezstronnych (nie zaangażowanych bezpośrednio w głupawe kłótnie) userów o tych aktywniejszych. Niektórzy pewnie byliby mocno zdziwieni jak są odbierani
Może ktoś ma pomysł na coś takiego?



Udziela się mała liczba użytkowników: MOIM zdaniem wielu odpuszcza swoje komentarze bo nie chce brać jakiegokolwiek udziału w takim syfie.
Zakładam, że wszyscy zaglądający tutaj są w wieku 30+ (młodsi to nawet nie wiedzą co to za wynalazek "forum dyskusyjne"), więc powinni już dawno wyrosnąć z etapu piaskownicy a tu niespodzianka


APELUJĘ:
- brak wycieczek osobistych
- 0% polityki w tematach piłkarskich
- nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników

O resztę IMHO można się kulturalnie spokojnie kłócić.
Odpowiedz cytując