|
Puchar Polski to super rzecz dla klubu i wielki sukces trenera. Co by nie było dalej, na pewno będziemy pisać, że ten Puchar zdobył i odniósł sukces. Mam nadzieję, że będziemy po tym zdaniu dodawać "oraz", a nie "ale".
Nie mam nic przeciwko, gdyby okazało się, że to dobry trener, po prostu potrzebował czasu, aby drużyna zaczęła grać, jak tego od niej chce.
|