Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 03.05.2024, 16:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tak wygląda gra z murarzami i trudno mieć pretensje do trenera,że tak to wygląda.
Nie mam o to pretensji do trenera, czemu często daję wyraz. W ogóle na tym etapie jeszcze go nie oceniam. Chodzi mi tylko o to, żeby nie dać się zwariować. Jeśli awansujemy do ekstraklasy, potrzebujemy solidnych wzmocnień, żeby tu nie wrócić. Start w eliminacjach to jeszcze poziom wyżej, jeśli chodzi o kadrę. Nie wiem ile będzie trwała nasza przygoda, ale gra na kilku frontach niemal zawsze odbija się na postawę pucharowiczów w lidze. Bez awansu do ekstraklasy, nie ma nawet sensu zawracać sobie głowy pucharami.

Cieszę się ze zdobycia pucharu, oby to był jakiś dodatkowy impuls i punkt zwrotny, ale boję się, ze dwumecz z na przykład oboma GKSami będzie o wiele trudniejszą przeprawą niż przygoda z Widzewem, Piastem i Pogonią. Obym się mylił.
Odpowiedz cytując