Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.05.2024, 14:36
As napisał(a):Wyświetl post
Zakladam temat bo trzeba zaadresowac pewna kwestie na tym forum. Nie wiem co tu sie za przeproszeniem odpierdala. W kazdym temacie 90% postow to obrazanie, argumenty ad personam, ktore wedlug opublikowanych zasad korzstania z forum kwalifikuja sie do bana.

Kazdy temat to pieprzony rynsztok. Teraz wygralismy Puchar Polski, wchodzisz w temat na forum chcesz poczytac o meczu a musisz scrollowac przez kilkanacie jak nie kilkadziesiat gownopostow obrazajacych tego czy innego uzytkownika zanim znajdziesz jakas wartosciowa opinie.

W kazdym temacie o meczu tak jest, w temacie o druzynie, wlascicielach i trenerze.

Dlaczego moderacja nie wypierdala tych postow w kosmos, dlaczego ludzie, ktorzy nie potrafia normalnie dysktuowac nie dostaja przanjmniej kilku dni odpoczynku.

Wrocilem na forum po kilku latach nieodwiedzania go i praktycznie nie da sie go czytac. Kto ma czas zeby przekopywac sie przez dziesiatki postow z inwektywami zanim trafisz na kogos kto ma cos merytorycznego do powiedzenia?


Moderacja, ogarnijcie sie troche.
1. Wejdź na Twittera, jaki to ściek, dlaczego tu choć w mniejszej skali miałoby być inaczej?
2. Poziom drużyny spadł, poziom forum podobnie. Korelacja?
3. Jestem za zawieszaniem userow, którzy obrażają innych.
4. Nie miałbym nawet nic przeciwko zawieszeniu forum do 4.06 albo do zakończenia sezonu (oby nie skończył się wcześniej niż 4.06). Tzn. zakładam, że nie będziemy w top 2, więc 4.06 albo wcześniejsza klapa.
5. Z ciekawości- co ma moderator z bycia moderatorem poza poczuciem władzy (głupie) i tym, że prawie wszyscy wieszają na nim psy?
Odpowiedz cytując