Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1373
Stary 03.05.2024, 08:45
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Byliśmy lepsi wizualnie, oczywiście.
Tylko, że za wrażenia artystyczne punktów nie rozdają o czym przypomina liga. My mamy mocną kadrę, co m.in. wczoraj udowodniliśmy. Nawet najlepszy trener nie jest w stanie ciamajd nauczyć grać w piłkę. To, że mamy taki rozrzut jakościowy pomiędzy meczami to raczej jest kamyczek do ogródka trenera, nie zaleta.

Jak Rude zrobi awans to ocenię go duzo łaskawiej. Niech tylko nie wraca do Ratona i wahadłowych, bo sobie znowu sam problem stworzy z niczego.
Nie, nie byliśmy lepsi wizualnie. Lepsi wizualenie to jesteśmy w meczach I ligi, gdzie mamy 98% posiadania piłki i ani jednej sytuacji (bo widzisz, w przeciwieństwie do Ciebie potrafię zauważyć dobre i złe strony pracy trenera). Tu byliśmy po prostu lepsi. Konkretniejsi. Stworzyliśmy więcej sytuacji. I zasłużenie wygraliśmy.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując