|
Markus, mógłbyś naprawdę chociaż przez kilka dni przestać grzebać w śmietniku tego forum tylko po to, żeby się do kogoś dosrywać.
Wszyscy się cieszą z sukcesu, nawet jeśli zauważają pewne braki, czy niedoskonałości, ale ty zawsze musisz przypieprzać się do każdego o to, co powiedział/nie powiedział/źle powiedział/inaczej powiedział.
Weź, wyjdź na pole, popatrz: jest słonecznie, zielono, słuszna część Krakowa się cieszy.
Ciesz się i ty zamiast szukać okazji do dosrywania.
No jesteś jak krakowski gołąb z Rynku: fruwasz w odmętach swoich analiz i tylko czekasz, by na kogoś z góry nasrać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|