Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1370
Stary 03.05.2024, 08:18
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Byliśmy lepsi wizualnie, oczywiście.
Tylko, że za wrażenia artystyczne punktów nie rozdają o czym przypomina liga. My mamy mocną kadrę, co m.in. wczoraj udowodniliśmy. Nawet najlepszy trener nie jest w stanie ciamajd nauczyć grać w piłkę. To, że mamy taki rozrzut jakościowy pomiędzy meczami to raczej jest kamyczek do ogródka trenera, nie zaleta.

Jak Rude zrobi awans to ocenię go duzo łaskawiej. Niech tylko nie wraca do Ratona i wahadłowych, bo sobie znowu sam problem stworzy z niczego.
Prawdziwy łaskawca , recenzent ...

Twoje "oceny" są tyle warte co zeszłoroczny śnieg, bo nie masz zielonego pojęcia o tym co łaskawie oceniasz. Fakt, że rzeczywistość dowiodła klasy trenera, a mimo to gąb co bardziej nawiedzonych krytykantów wciąż nie pozamykała, świadczy tylko o poziomie ignorancji który prezentują.

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej...

Lepsi wizualnie? A wynik to jaki był... skoro byliśmy lepsi wizualnie i wygraliśmy to w czym problem?

A wiem...

Rude wyszukany przez AI na zlecenie zaskrońca Królewskiego, znajomek Kiko który się nie nadaje, wykręcił wynik niewidziany w Wiśle od czasów Cupiała. Piąty raz w prawie 120 letniej historii klubu.

Co za niefart.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.05.2024 o godz. 08:28.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując