|
Ale co to za dyskusja. Graliśmy bez Ratona w FINALE bo TRENER tak zdecydował. Bez Krzyzanowskiego bo TRENER tak zdecydował. Widac uczy sie na swoich błędach (albo wcześniej nie zawsze miał alternatywę).
Tez uważam zaledwie po 2 meczach ze Czikczan daje spokój i gra świetnie nogami - daleko Ratonowi i Brodzie do niego. Najlepszy nasz bramkarz na ten moment. Z Ratonem mogłoby byc róznie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 03.05.2024 o godz. 06:08.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|