Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 03.05.2024, 02:57
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą nigdy się nie dowiemy, ile punktów straciliśmy przez to, że nie ma naszych kibiców na wyjazdach od samego początku tego sezonu. Ktoś powie, że dla piłkarza nie ma to znaczenia, ale nie mówcie mi, że zagrali by to samo, gdyby na trybunach byli tylko kibice Pogoni. Także kij w nery wszystkim tchorzowskim zespołom, które boją się wpuścić kibiców Wisły i zasłaniają idiotycznymi przepisami.
PILKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
Wydaje mi się, że mimo wszystko niewiele. I pisze to jako wyjazdowicz.

Dziś to inna sytuacja bo praktycznie byliśmy w trochę mniejszej liczbie niż oni. Takie miałem wrażenie, że o dziwo ich było więcej patrząc po neutralnych sektorach.

Normalnie nas w klatce jest ,,garstka". Oczywiście są wyjątki jak Nieciecza czy chociażby sezon temu Bielsko i Bełchatów. No ale są to wyjątki.
Ostatnio edytowane przez R33 : 03.05.2024 o godz. 03:00.
Odpowiedz cytując