s1mone napisał(a):

Drozd, Wolfy :
A nie miał farta w pucharze?
Nie róbcie kur.y z logiki.
Z Widzewem ostatnia akcja meczu - bramka dająca dogrywkę po ewidentnym błędzie sędziego. ...
|
Wcześniej brak 3 czerwonych kartek dla zawodników Widzewa i dra razy nie podyktowal rzutu karnego.
Jeśli "Widzew" ma być argumentem, że Rude ma farta to może zmień chłopie forum.
Można Rudego nie lubić ale kur** bez przesady.