|
Piłka nożna jest dość prostym sportem.
Nie trzeba wielkich analiz, żeby zauważyć że graliśmy z ręcznikiem w bramce, który regularnie podawał tlen przeciwnikom oraz, że chłopaki mocno średnio się czuli w grze na wahadła. Możecie mi ubliżać, ale dla mnie to jest jasne jak słońce i rzucało się w oczy od początku rundy.
Punktów w lidze nie traciliśmy regularnie przez przypadek.
Czirsik.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.05.2024 o godz. 22:23.
|