Jest nadzieja na lepsze jutro, Rude po połowie rundy zrobił dwie rzeczy :
- zławkował Ręcznikona
- zrezygnował z wahadeł
Już te dwa fakty świadczą, że może nasz analityk nie jest zbyt szybki w wyciąganiu wniosków, ale jak się mu da chwilę czasu jest już dużo lepiej


Jak będzie się trzymać dwóch w/w zasad to powinniśmy spokojnie wejść do baraży. Jak zacznie kombinować z Ratonem i wahadłami to różnie może się to skończyć jeszcze.