Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1348
Stary 02.05.2024, 21:16
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Każdy trener jest rozliczany z wyników, więc jest oczywistym, że gdy Rude robi złe wyniki to jest słaby, a gdy robi dobre to jest dobry.

Markus odkrył Amerykę, że wystarczy wygrywać, żeby nie było krytyki

Chłop nawet jednego dnia nie potrafi odpuścić, bo by się posrał w gacie.
Ale trzeba być debilem żeby czekać na złe wyniki z nadzieją. A taką postawę prezentuje część wypowiadających się tutaj. Twoje kretyńskie wpisy są tego najlepszym dowodem.

Zamiast przyznać, że Rude wykręcił wynik nie do pojęcia dla narzekaczy, przypieprzasz się do Markusa. Czym dowodzisz swojego pożałowania godnego nastawienia.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując