Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 02.05.2024, 21:09
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Markus już przestań te swoje wysrywy forsować.


Jest czas poświętować sukces, swoje wojenki sobie poprowadź w temacie o Rude, bo większości kibiców się nie chce tego twojego ścieku czytać w tym temacie
Zwłaszcza tych kibiców, którzy przez całą wiosnę paskudzili, a teraz wyszli na idiotów.

Czekam, aż zaczną szczekać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując