s1mone napisał(a):

Markus już przestań te swoje wysrywy forsować.
Jest czas poświętować sukces, swoje wojenki sobie poprowadź w temacie o Rude, bo większości kibiców się nie chce tego twojego ścieku czytać w tym temacie
|
Zwłaszcza tych kibiców, którzy przez całą wiosnę paskudzili, a teraz wyszli na idiotów.
Czekam, aż zaczną szczekać...