Każdy trener jest rozliczany z wyników, więc jest oczywistym, że gdy Rude robi złe wyniki to jest słaby, a gdy robi dobre to jest dobry.
Markus odkrył Amerykę, że wystarczy wygrywać, żeby nie było krytyki
Chłop nawet jednego dnia nie potrafi odpuścić, bo by się posrał w gacie.