bódyń napisał(a):

Niespodzianak to wynika ale sensacja przebiieg meczu. Wygrala druzyna lepsza
To 11 lipca zaczynamy eliminacje LE
|
Otóż to. Nie nastawiałem się jakoś na finał, ot, żeby się jakoś fajnie pokazać i tyle. Ale żeby wyjść i być przez niemal cały mecz lepszy od Pogoni? Serio, chyba nawet najwięksi optymiści tego nie przewidzieli. Tym bardziej szkoda, że nie wbiliśmy im więcej.