Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 02.05.2024, 20:43
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
Wygrała drużyna lepsza, choć te zapasy Carbo... Chyba Cupiał zadzwonił do kolegi TW a ten do sędziego VAR.
Tyle razy co nas sedziowie przekrecili, spadek z ekstraklasy (po zlej grze ale tez 9 punktow nam zabrano) to nawet nie jest mi Pogoni szkoda. Raz nam mogli sedziowie oddac.
Odpowiedz cytując