Clanowy napisał(a):

|
Wygrała drużyna lepsza, choć te zapasy Carbo... Chyba Cupiał zadzwonił do kolegi TW a ten do sędziego VAR.
|
Tyle razy co nas sedziowie przekrecili, spadek z ekstraklasy (po zlej grze ale tez 9 punktow nam zabrano) to nawet nie jest mi Pogoni szkoda. Raz nam mogli sedziowie oddac.