Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 02.05.2024, 20:25
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
To Szot zawalil przy bramce dla Pogoni.
oj tam, jak ktoś sobie umyśli, że jakiegoś piłkarza trzeba gnoić, to nawet jak wygra nam mecz, to się go zjebie za to, co zrobił kto inny

Niesamowity dzień, brakowało tylko 3 gola dla Wisły, bo teraz pół Polski będzie gadać "a tam powinien być karny dla Pogoni!". Mieliśmy okazje, żeby zamknąć gęby wszystkim, a tak to będzie pitolenie.

No, ale Puchar jest nasz i kilka baniek do tego, także w sumie w dupie to można mieć
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując