AgresywnyChomik napisał(a):

|
To Szot zawalil przy bramce dla Pogoni.
|
oj tam, jak ktoś sobie umyśli, że jakiegoś piłkarza trzeba gnoić, to nawet jak wygra nam mecz, to się go zjebie za to, co zrobił kto inny
Niesamowity dzień, brakowało tylko 3 gola dla Wisły, bo teraz pół Polski będzie gadać "a tam powinien być karny dla Pogoni!". Mieliśmy okazje, żeby zamknąć gęby wszystkim, a tak to będzie pitolenie.
No, ale Puchar jest nasz i kilka baniek do tego, także w sumie w dupie to można mieć
