Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 02.05.2024, 20:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
I tak ustawia drużynę, że Pogoń bez sztycha. Z napastnikiem deczko lepszym niż Sobczak byłoby 2:0 do przerwy na bidę. Mieliśmy tyle bramkowych sytuacji, że w głowie się nie mieści. Nasze PMSowskie bagienko w szoku. Hajto miał minę jakby mu ktoś furę zaiwanił.
No nie bez sztycha. Swoje okazje mieli. Tym bardziej szacunek dla Wisły za walkę do końca i ofiarność. Jakby tak grali w lidze, to awans byłby pewny.
Odpowiedz cytując