Drozd napisał(a):

I tak ustawia drużynę, że Pogoń bez sztycha. Z napastnikiem deczko lepszym niż Sobczak byłoby 2:0 do przerwy na bidę. Mieliśmy tyle bramkowych sytuacji, że w głowie się nie mieści. Nasze PMSowskie bagienko w szoku. Hajto miał minę jakby mu ktoś furę zaiwanił.
|
No nie bez sztycha. Swoje okazje mieli. Tym bardziej szacunek dla Wisły za walkę do końca i ofiarność. Jakby tak grali w lidze, to awans byłby pewny.