Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.05.2024, 19:40
I tak ustawia drużynę, że Pogoń bez sztycha. Z napastnikiem deczko lepszym niż Sobczak byłoby 2:0 do przerwy na bidę. Mieliśmy tyle bramkowych sytuacji, że w głowie się nie mieści. Nasze PMSowskie bagienko w szoku. Hajto miał minę jakby mu ktoś furę zaiwanił.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując