Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1341
Stary 02.05.2024, 19:14
No nie ma co porównywać wychodzenia na mecze "o coś" za Sobola a Rude nawet. Tutaj z nikim nie pękamy, za Sobola to mieliśmy paraliż w każdym meczu o stawkę.

Rude w ciągu 3 meczy pucharowych zapisał się do historii Wisły. Mam nadzieje, że niedługo będzie święcił kolejny triumf.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując