|
No nie ma co porównywać wychodzenia na mecze "o coś" za Sobola a Rude nawet. Tutaj z nikim nie pękamy, za Sobola to mieliśmy paraliż w każdym meczu o stawkę.
Rude w ciągu 3 meczy pucharowych zapisał się do historii Wisły. Mam nadzieje, że niedługo będzie święcił kolejny triumf.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|