Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.05.2024, 21:14
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
A ja Ciebie proszę nie rób z logiki kurtyzany. Sam dobrze wiesz że całe to info wyszło delikatnie mówiąc ujowo, trzeba było uderzyć się w pierś i nie pudrować tego gowna ale do tego trzeba odwagi .
Dwie sprawy.


Po pierwsze. Moim zdaniem określanie, historycznie nobilitującym mianem, "niezłomni", stadionowej patologii jest niezbyt mądre i o to mi chodziło kiedy sugerowałem użycie mózgu.

Po drugie, nie sądzę żeby ktokolwiek miał czelność fizycznie zabronić komukolwiek chętnemu wejścia na stadion. To że wystosowane zostało oświadczenie stowarzyszeń kibicowskich Wisły i Pogoni w kwestii związanej z policją o niczym podobnym nie świadczy. Gdyby doszło do siłowych prób ze strony nadgorliwych Wisła jako klub musiałaby zająć stanowisko i nie sądzę, że poparłaby używających siły.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując