Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3774
Stary 01.05.2024, 20:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wygląda to na żałosną wrzutkę w celu zwrócenia uwagi na Kanał Sportowy przed finałem Pucharu Polski, kiedy Wisła jest w centrum uwagi.
Jakie dojścia do Wisły ma Borek? Żadne. Jakie mają "Weszło!" i meczyki? Żadne, zwłaszcza Ci ostatni po zrobieniu clickbajtu że Wisła nie płaci.

Karcz po poprzedniej wrzutce zapytał u źródła i okazało się że nie ma nic na rzeczy. Fajnie gdyby było inaczej, ale nie dajmy się wodzić za nos patocelebrytom, nie dawajmy i tego na czym im zależy - klików.
Prosty mechanizm - meczyki wrzuciły bodajże wczoraj zapowiedź dzisiejszego programu, w którym w miniaturce był Cupiał w Wiśle czy coś takiego, na 14. Sportowy miał swój program o 10, więc wielki Bór stwierdził, że warto zagadnąć o tym jako pierwszy. Czy Włodarczyk specjalnie dementował czy nie - tego się nie dowiemy. Nie dziwne, że Stanowski się z tego .......nika wymiksowal.
Odpowiedz cytując