Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3773
Stary 01.05.2024, 19:40
Wygląda to na żałosną wrzutkę w celu zwrócenia uwagi na Kanał Sportowy przed finałem Pucharu Polski, kiedy Wisła jest w centrum uwagi.
Jakie dojścia do Wisły ma Borek? Żadne. Jakie mają "Weszło!" i meczyki? Żadne, zwłaszcza Ci ostatni po zrobieniu clickbajtu że Wisła nie płaci.

Karcz po poprzedniej wrzutce zapytał u źródła i okazało się że nie ma nic na rzeczy. Fajnie gdyby było inaczej, ale nie dajmy się wodzić za nos patocelebrytom, nie dawajmy i tego na czym im zależy - klików.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.05.2024 o godz. 19:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując