Wyświetl pojedynczy post
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 01.05.2024, 18:46
Z drugiej strony, jak BC i WK widzą co się z tym klubem dzisiaj dzieje to ich aż mdli. Obaj są kibicami Wisły.
Pan Cupiał obecnie ma hossę, jest jednym z najbogatszych Polaków. Zostawił, bo mu banki tak kazały, niedokończone dzieło jakim miał byś awans do LM.
Pan Kwiecień żyje piłką, zainwestował ogromne pieniądze w Wieczystą, gdzie po awansie do II ligi nie będzie rozgrywała meczy na swoim obiekcie (obecnie obiekt nie spełnia wymogów licencyjnych). Swego czasu wspominał, że sam nie jest wstanie tego finansowo dźwignąć. Myślę, że Cupiał był by dobrym partnerem, obaj mają bzika na punkcie piłki, obaj na obecną chwile mają środki by zbudować Wielką Wisłę. Myślę, że obaj by chcieli osiągnąć w piłce duży sukces, Wisła jako klub i organizacja kibicowska może im pomóc w osiągnięciu sukcesu.
Tutaj trzeba wziąć też inny aspekt, a mianowicie zmiana władzy w urzędzie miejskim.
Przy dobrej woli całej trójcy, sukces murowany.
Tylko kto połączy to wszystko w całość? Obecny prezes jest na świeczniku, bryluje w blasku Białej Gwiazdy, władzy lekką ręką nie odda. Jedynie o co może prosić ww. panów to, o dosypanie "grosiwa" do klubowej kasy by mógł się dalej bawić.
Odpowiedz cytując