Tutaj cały ten farmazon został wyjaśniony najlepiej jak to możliwe -
https://weszlo.com/2024/05/01/wisla-...pial-kwiecien/
Mamy XXI wiek, po to puszcza się takie gówno do internetu, aby od razu xx osób miało o czym pisać i mieć za co żyć, tak jak w przypadku tego artykułu wyżej, gość się główkował o czym tutaj napisać i pyk, temacik sam wpadł.