Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3768
Stary 01.05.2024, 15:08
Nigdzie nie napisałem, że teraz jest cacy.
Też sądzę, że potrzebny jest nowy, bardzo konkretny właściciel, którego stać na prowadzenie Wisły.
Natomiast Cupiał... pewnie go stać, tylko bałbym się, że po jego ponownym odejściu długi byłyby już w setkach milionów, a nowym nabywcą ktoś zupełnie spoza branży i bez środków.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując