Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3767
Stary 01.05.2024, 15:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Taaaa... Cupiał.
Szczerze to po tym, co odwinął z Meresińskim i pozostawieniem Wisły z kilkudziesięcioma milionami długów to, przy całym szacunku dla tytułów jakie dał Wiśle i marce jaką jej wyrobił, nie mam ochoty oglądać żadnych jego powiązań z Wisłą.
Choć jeśli by wrócił i naprawił to, co spieprzył pewnie bym odszczekał.
Ale nie ma szans.
Pomijając że to takie .......olo i też uwazam że nie ma szans. To teraz z padalcem u sterow jest cacy, co roku bijemy się o Puchary, kasa klubowa wypchana po brzegi , a nie czekaj
Odpowiedz cytując