Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3766
Stary 01.05.2024, 14:17
Taaaa... Cupiał.
Szczerze to po tym, co odwinął z Meresińskim i pozostawieniem Wisły z kilkudziesięcioma milionami długów to, przy całym szacunku dla tytułów jakie dał Wiśle i marce jaką jej wyrobił, nie mam ochoty oglądać żadnych jego powiązań z Wisłą.
Choć jeśli by wrócił i naprawił to, co spieprzył pewnie bym odszczekał.
Ale nie ma szans.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując