Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3762
Stary 01.05.2024, 12:55
Myślę, ze Królewski jest na tyle mocno osadzony w swojej roli, że nie chciałby z niej rezygnować. Już pomijając ocenę jego prezesowania, zdaje się, że mocno uzależnił się od tych emocji i wątpię, że będzie chciał tak o zniknąć z Wisły.
Odpowiedz cytując