Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
3762
01.05.2024, 12:55
Myślę, ze Królewski jest na tyle mocno osadzony w swojej roli, że nie chciałby z niej rezygnować. Już pomijając ocenę jego prezesowania, zdaje się, że mocno uzależnił się od tych emocji i wątpię, że będzie chciał tak o zniknąć z Wisły.
buczo85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buczo85
Znajdź inne posty napisane przez buczo85