Drozd napisał(a):

Ale co Cię konkretnie oburza? Socios wyraziło opinię że jeżeli policja będzie na bramkach to kibice nie powinni wchodzić na sektory. Podobną opinię wyrazili kibice Pogoni. Może to spowoduje, że policji na bramkach nie będzie albo nie będą się wtrącać i wszystko przebiegnie spokojnie. Co w tym złego?
PZPN już coś odpowiedział że policja ma być jedynie zapleczem służb porządkowych.
|
Czy stowarzyszenie powstało w takim celu? Czy statut stowarzyszenie przewiduje wyrażanie tego typu opinii?