skarabeus napisał(a):

Jak do końca maja nie będzie info o umorzeniu i żaden z dziennikarzy nie zapyta o te umorzenia oraz o wyliczenia dnia meczowego to wnioski na temat "dziennikarzy" są jednoznaczne. Ptfu.
A Jarka pytać będzie trzeba osobiście. Tak lubi kamery to w towarzystwie kamery co by nie zarzucił, że ktoś przeinacza jego słowa.
|
Dokładnie, trzeba pytać i oczekiwać odpowiedzi. W kluczowych tematach, a nie robić aferę z brzucha Omraniego. Najbardziej patologiczne podejście Królewski w tym wywiadzie z Paczulem prezentował w temacie nepotyzmu i winy za spadek. Nepotyzmem nie jest zatrudnianie rodziny kiedy ta posiada kompetencje. Nepotyzmem jest traktowanie takich osób inaczej niż innych zatrudnionych, albo zatrudnianie ich bez kompetencji. Natomiast co do odpowiedzialności za spadek i narzędzi które Królewski miał ale ich nie użył. Dlaczego ten dziennikarzyk nie zapytał o oczywistą sprawę. CO TAKIEGO KRÓLEWSKI MÓGŁ ZROBIĆ, A CZEGO NIE ZROBIŁ ŻEBY SPADKU NIE BYŁO...
Natomiast co do umorzenia długu. Jeżeli wygramy jutro to lewarem będzie rzeczywistość i wymogi licencyjne UEFA. Jeżeli nie wygramy to lewarem powinno być Socios. Bo im podobno nie wolno było pożyczyć, tylko musieli dać. więc niech druga strona siebie traktuje tak samo.