|
Jak do końca maja nie będzie info o umorzeniu i żaden z dziennikarzy nie zapyta o te umorzenia oraz o wyliczenia dnia meczowego to wnioski na temat "dziennikarzy" są jednoznaczne. Ptfu.
A Jarka pytać będzie trzeba osobiście. Tak lubi kamery to w towarzystwie kamery co by nie zarzucił, że ktoś przeinacza jego słowa.
|