Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3755
Stary 30.04.2024, 17:12
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jaki problem? Nagle taka wiedza sie pojawila? Wczesniej tego nei bylo wiadomo?
Wystarczylo podnosic kapital zakladowy a nie pozyczac. Nie byloby teraz zadnego problemu.
Ja pamietam bohaterskie teksty o umarzaniu pozyczek z przed lat, pamietam tez co bylo powiedziane teraz. Jesli Wisla nie ma na podatek to wystarczy podniesc kapital zakladowy o wysokosc podatku zeby klub nie byl stratny.
Proste? Proste.
Dobrze rozumiem, że wy tu na poważnie rozważacie umorzenie pożyczek Jarosława w zamian za kasę od Socios? Przecież on o tej deklaracji zapomniał 5 sekund po zaksięgowaniu tej 1,5 bańki na klubowym koncie.

Bądźcie poważni
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez BCGorlice : 30.04.2024 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując