skarabeus napisał(a):

Jaki problem? Nagle taka wiedza sie pojawila? Wczesniej tego nei bylo wiadomo?
Wystarczylo podnosic kapital zakladowy a nie pozyczac. Nie byloby teraz zadnego problemu.
Ja pamietam bohaterskie teksty o umarzaniu pozyczek z przed lat, pamietam tez co bylo powiedziane teraz. Jesli Wisla nie ma na podatek to wystarczy podniesc kapital zakladowy o wysokosc podatku zeby klub nie byl stratny.
Proste? Proste.
|
Dobrze rozumiem, że wy tu na poważnie rozważacie umorzenie pożyczek Jarosława w zamian za kasę od Socios? Przecież on o tej deklaracji zapomniał 5 sekund po zaksięgowaniu tej 1,5 bańki na klubowym koncie.
Bądźcie poważni
